Ви є тут
Головна ›Мiжнародна конференцiя "Iнтелектуальнi багатопроцесорнi системи - Штучний iнтелект - 2003"
З 1 по 6 жовтня 2003 року в с. Дивноморське Геленджикського району Краснодарського краю (Росія) проходила II Міжнародна наукова конференція "Інтелектуальні та багатопроцесорні системи - Штучний інтелект - 2003". Конференція ІБС-ШІ'2003 проводилася в кращому пансіонаті відомого приморського курорту Геленджик - лікувально-оздоровчому комплексі "Голубая даль". Пансіонат розташований на березі мальовничої бухти Чорного моря з відмінним сонячним пляжем у селищі Дивноморське. Це дивовижне місце являє собою чудовий парк зі справжнім гаєм піцундської сосни.
Найважливішою ціллю конференції було забезпечити можливість творцям систем штучного інтелекту та розроблювачам багатопроцесорних систем і нейрокомп`ютерів обмінятися думками, розвинути наявні концепції та стратегії застосування багатопроцесорних обчислювальних систем в інтелектуальних системах, уточнити найбільш перспективні шляхи фундаментальних і прикладних досліджень у даній області та визначити напрямки практичних впроваджень інтелектуальних багатопроцесорних систем із масовим паралелізмом і архітектурою, що програмується, адаптується під структуру розв'язуваної задачі в різних сферах людської діяльності.
РІШЕННЯ IV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТА БАГАТОПРОЦЕСОРНI СИСТЕМИ - 2003. ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ - 2003» 22 - 27 ВЕРЕСНЯ 2003 року сел. Дивноморське, Геленджик, Росія Четверта Міжнародна наукова конференція «Інтелектуальні та багатопроцесорні системи - 2003. Штучний інтелект - 2003» проходила з 22 по 27 вересня 2003 року в сел. Дивноморське Геленджикського району Краснодарського краю, Росія. Конференція була організована за ініціативою Науково-дослідного інституту багатопроцесорних обчислювальних систем Таганрозького державного радіотехнічного університету Міністерства освіти Росії (директор І.А. Каляєв), Південного наукового центру Російської академії наук і Донецького інституту проблем штучного інтелекту Національної академії наук (НАН) України й Міністерства освіти і науки України (директор А.І. Шевченко) за підтримки Міністерства освіти Росії, Міністерства промисловості, науки і технологій Росії, Російської академії наук (РАН), Російського фонду фундаментальних досліджень (РФФД), Відділення інформатики НАН України, Міністерства освіти і науки України. Робота конференції проходила у формі пленарних, секційних засідань і дискусій. Одночасно з роботою конференції проводилася Наукова молодіжна школа «Екстремальна робототехніка» (ЕР - 2003) і Міжнародний турнір з віртуального футболу. У роботі конференції взяли участь більше 160 учених, аспірантів і студентів, які представляють 54 наукові та промислові організації й університети з 23 міст Росії, України, Білорусі, Німеччини, у тому числі 5 академіків і членів-кореспондентів РАН, 19 докторів наук, 38 кандидатів наук, 25 аспірантів і більше 10 студентів. На пленарних і секційних засіданнях конференції було заслухано 82 доповіді, порушені численні проблеми й питання стану та перспектив сучасного розвитку комп'ютерних технологій. У рамках конференції працювали 9 секцій:
На пленарних і секційних засіданнях було обговорене широке коло теоретичних і прикладних проблем штучного інтелекту, багатопроцесорних обчислювальних систем з масовим паралелізмом, паралельних обчислень, нейрокомп`ютерів і нейропроцесорних мереж, нових поколінь роботів і робототехнічних систем. Конференція пройшла за високої активності та великої зацікавленості учасників. На адресу конференції надійшли привітальні листи з побажаннями плідної роботи від Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України. Праці й інші матеріали конференції були попередньо видані в Росії у вигляді збірника матеріалів конференції (у двох томах) і в Україні в спеціальних випусках Міжнародного журналу «Штучний інтелект» (№ 3`2003, 4`2003).
УХВАЛЬНА ЧАСТИНА
|
Розділи сайту
Структурні підрозділи
- Теоретичних проблем у галузі штучного інтелекту
- Сектор з питань інтелектуальної власності та науково-технічної інформації
- Інтелектуальних робототехнічних систем
- Комп’ютерно-інформаційних технологій
- Редакційно-видавничий
- Розпізнавання мовних і зорових образів
- Корекції функціональних станів людини в екстремальних умовах
- Кадрова і бухгалтерська служби