І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Вибори директора ІПШІ МОН і НАН України

МОН ОГОЛОШУЄ КОНКУРС 

НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА 

ІНСТИТУТУ ПРОБЛЕМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ МОН І НАН УКРАЇНИ

 

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років та досвід роботи на керівних посадах в галузі освіти і науки не менш як три роки. 

Детальніше...


Регламент виборів  Положення про виборчу комісію  Положення про оргкомітет

Протокол №17 Протокол загальних зборів працівників науково-дослідного Інституту проблем штучного інтелекту МОН і НАН Украхни від 6 вересня 2019 року

Протокол №3 Протокол спільного засідання Організаційного комітету та Виборчої комісії Інституту проблем штучного інтелекту МОН і НАН Украхни від 6 вересня 2019 року


Звернення голови виборчої комісії

7 листопада цього року відбулися вибори директора Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки і Національної академії наук України. У проведенні виборів взяли участь усі наукові працівники Інституту. 

За результатами голосування директором Інституту був обраний Анатолій Іванович Шевченко -- член-корреспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор, за якого проголосували 96,7 відсотків виборців.

Голова Виборчої комісії Інституту              Тетяна Єрошенко