І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

ВІТАЄМО Анатолія Івановича Шевченка, з нагородженням його високою державною відзнакою - Орденом За заслуги 1 ступеня

Директор Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, керівник Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво», член-кореспондент НАН України - повний кавалер державної нагороди - ордену «За заслуги» (орден «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступеня).

Високу нагороду Держави - Орден «За заслуги» І ступеня, за конкретні наукові досягнення у галузі інформатики та штучного інтелекту, а також за активну участь у громадській діяльності вручив Анатолію Шевченку Президент Національної академії наук України, академік НАН України Борис Патон під час проведення Президії НАН України.

На фото: під час вручення нагороди, на жаль, Борис Євгенович вручав нагороду сидячи через загострення хвороби ніг, отриманої раніше під час виконання службової діяльності. Однак це не вплинуло на святковість заходу, оскільки наукова активність Президента НАН України, як завжди, на високому рівні. Підтверджуючи внесок професора Анатолія Шевченка у вітчизняну науку, Президент Національної академії наук України також наголосив на своєму позитивному ставленні до його активної громадської діяльності, яку з обережністю сприймають деякі академіки та члени-кореспонденти НАН України, назвавши Анатолія Шевченка козацьким отаманом.

 

Категорія: