І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Відбулась всеукраїнська конференція "Духовність в сучасному світі: науково-технологічний вимір"

Всеукраїнська конференція, міжуніверситетський круглий стіл "Духовність в сучасному світі: науково-технологічний вимір", що відбулася у Львівському Національному університеті "Львівська політехніка" - є дійсно історичною.

Співзасновник конференції, Директор Інституту проблем штучного інтелекту, Керівник ВГО " Українське Реєстрове Козацтво" Анатолій Шевченко запропонував учасникам конференції підготувати проєкти документів, щодо надання місту Львів статусу "Духовна Столиця України", оскільки зі Львову починається інтенсивне духовне відродження Українського народу. Конференція - є початком низки семінарів "До духовності учнів і студентів через історичні й сучасні надбання науковців й учителів".

 

Високопреосвященний архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків - учасник конференції. Розмова про фундаментальні наукові дослідження у напрямку духовність, з Анатолієм Шевченком.

 

Завідувач кафедри філософії Львівської політехніки, д.філос.н., доцент Ігор Карівець, відкриває конференцію.

 

Доповідь Заступника декана ЛНУ "Львівська політехніка", к.т.н. Романа Колодія.

 

На екрані: Наказ МОН України.

 

На першому плані, праворуч, начальник відділу фундаментальних досліджень штучного інтелекту інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, професор Олександр Білокобильський

 

На екрані: визначення "сучасна людина"

 

Визначення, що є Духовність.

 

На екрані: алгоритм впливу на рівень духовності людини.

 

Якщо за людину молиться будь-яка кількість людей, але вона може, але не молиться, то сила спільної молитви дорівнюється нулю (виключення мають немовляти).

 

Фото на згадку: організатори та спікери конференції.

 

Розмова про духовне надбання українців.

 

Почалися доповіді студентів.

 

А ми створюємо добрих і люблячих роботів зі штучною свідомістю і штучною совістю. Монстри, хай залишаються в минулому, де панувало зло та у старих казках.

 

Категорія: