І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Програма науково-технічного підприємництва (STEP 2016)

Учені ІПШІ взяли участь у Форумі з технологічного підприємництва, що був проведений фондом CRDF Global на базі відомого в Києві центру iHUB (мережа центрів інновацій та підприємництва, що надає доступ до освіти, спільноти, інвесторів та простору для роботи для технологічних компаній) для засновників стартапів, вчених і дослідників. Подія відбулася у форматі одноденної зустрічі у Києві, 8 квітня, 2016 року.

В рамках зустрічі,  українські та міжнародні експерти з комерціалізації технологій і технологічного підприємництва висвітлили наступні питання:

Виявлення та масштабування бізнес-можливостей:

• Розробка ціннісної пропозиції;

• Розробка ефективної бізнес-моделі та шляхів виходу на ринок;

• Побудова успішної стартап-команди;

• Забезпечення фінансування.          

Підготовка наступних практичних кроків:

• Проведення основних маркетингових досліджень, інтерв'ю з клієнтами;

• Забезпечення присутності компанії в Інтернеті за стратегією

партизанського маркетингу (з використанням соціальних мереж);

• Розвиток «власного бренду» (соціальні медіа, професійні мережі та асоціації);

• Підготовка ефективної презентації для інвесторів/ партнерів.

 

 

Форум відбувся у форматі «networking mixer», що включає спільну роботу учасників, експертів та представників CRDF Global під час кожної сесії. 
У подальшому учасники семінарів матимуть можливість взяти участь у двомісячній он-лайн навчальній  програмі з розвитку технологічного підприємництва, за участі українських та закордонних експертів в галузі комерціалізації технологій. За результатами курсу,  кращі учасники матимуть шанс отримати грант на бізнес-поїздку в США, щоб презентувати свій стартап/ технологію на визнаних конференціях з технологічного підприємництва за кордоном, та отримати подальшу консультативну підтримку від  міжнародних експертів галузі. 
 

Категорія: