І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Під час карантину в Україні планується прискорити впровадження в освітній процес дистанційне навчання

 

Американсько-Канадська компанія Integrated Tech Lab «Intela» (що є партнером найбільших освітніх порталів, таких як Coursera, edX, IBM Skills Network) створила онлайн університет «Об’єднаний Український Університет», метою якого буде здійснення допомоги українським освітнім закладам в побудові процесу дистанційної освіти.

Згідно з наказом «Intela» від 23.03.2020 року, на посаду ректора Університету призначено відомого науковця й освітянина, члена - кореспондента НАН України, доктора технічних наук, професора Анатолія Івановича Шевченка.

Колектив Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України вітає свого директора з призначенням на посаду ректора Університету та визнанням його досвіду в організації ЗВО, що поєднують академічну науку з освітянським процесом. Бажаємо Анатолію Івановичу творчих успіхів в організації онлайн-освіти в Україні.
 

 

Із генеральним директором INTEGRATED TECHNOLOGY LABORATORY LLC. Андрієм Москальовим (під час зустрічі у Міністерстві освіти і науки України)

 

Категорія: