І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Нарада з нагальних питань штучного інтелекту в Міністерстві освіти і науки України 21 листопада 2019 р.

У залі засідань колегії Міністерства освіти і науки України 21 листопада 2019 р. відбулася важлива для України нарада, що розглянула наступні питання:

  1. Аналіз і розгляд кращих світових практик впровадження штучного інтелекту на рівні держави.
  2. Аналіз законодавчих особливостей функціонування штучного інтелекту,
  3. Обговорення питання щодо створення робочої групи для впровадження концепції розвитку штучного інтелекту в Україні.
  4. Обговорення питання щодо проведення в Україні 2020 року під гаслом "рік штучного інтелекту".

Для цього взяти участь у підготовці, разом з офісом Президента України, відповідного проекту Указу та у створенні координаційної ради з питань розвитку штучного інтелекту в Україні, на засідання були запрошені фахівці штучного інтелекту закладів освіти і наукових установ України, представники бізнесу з України та Канади.

Зі змістовними доповідями виступили: Заступник міністра освіти і науки України - Ярмистий Максим; бізнесмен з Канади, експерт з розвитку штучного інтелекту у США і Канаді - Москальов Андрій; Директор Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України - Шевченко Анатолій; професор КПІ, експерт з розвитку штучного інтелекту - Баранов Олександр. Міністерство цифрових перетворень представляв Брусіловський Володимир. Рада прийняла, вперше в Україні, конструктивне рішення щодо перетворення України у державу з масовим використанням цифрових технологій.

 

Категорія: