І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

20 квітня відбувся Український форум інтернет-діячів iForum2016

20 квітня у Міжнародному виставкому центрі відбувся Український форум інтернет-діячів iForum2016.

Формат iForum передбачав не тільки конференцію зі звичними доповідями, але й виставкову зону, різноманітні активності, незмінне живе спілкування учасників.

За попередніми даними, самий великий форум у галузі ІТ – технологій України доброзичливо відкрив двері для більш ніж 6000 відвідувачів.  Основні обговорення проводилися на п’яти платформах, що спрямовані на освіту у галузі ІТ, інтернет-бізнес та  стартапи, рекламу та просування, платформу для нетворкінга (SVOD Europe), Інтернет-технології, Місто майбутнього.

Інститут проблем штучного інтелекту МОН і НАН України взяв активну участь у цьому заході. представив у тематичному напряму «Місто Майбутнього», пов’язаного з робототехнікою, телекомунікацією, збором та обробкою даних, доповненої й віртуальної реальності, розумних будинків й інтернету речей власну розробку, що створена у взаємодії з вченими Інституту медицини праці НАМН України. Демонстрація прототипу  Інтелектуального шолому з біоадаптивним управлінням для психофізіологічної корекції стану людини після перебування у над екстремальних  ситуаціях. Розробка поєднала результати багаторічних досліджень вчених Інституту проблем штучного інтелекту в галузі робототехніки, розпізнавання зорових та мовленнєвих образів, інтелектуальних систем прикладного спрямування та викликала інтерес учасників заходу.

Атмосфера доброзичливості, невимушеності та дійсної зацікавленості у нових актуальних тенденціях розвитку ІТ галузі в України, просуванні власних розробок та ідей у вітчизняний конкурентоспроможний продукт, що може бути реалізований за межами країни, нові форми взаємодії з інвесторами та спілкування з колегами надало учасникам форуму наснаги у подальших наукових розвідках.

Категорія: