І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

18 – 21 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» досягнення вчених ІПШІ демонструвалися на виставці-презентації науково-технічних розробок і технологій НАН України «Наука – обороні та безпеці держави» та ХХІ Міжнародній виставці «Безпека 2016».

                                                          

19 жовтня 2016 року експозиції оглянули Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман та секретар Ради національної безпеки і оборони України О.В. Турчинов.

 

Організаторами виставки-презентації науково-технічних розробок і технологій НАН України «Наука – обороні та безпеці держави»  ( Національної академії наук України, Міністерство оборони України та Державний концерн (ДК) «Укроборонпром»). За даними Прес-служби НАН України, на цій виставці були представлені 42 новітні науково-технічні розробки академічних інститутів, отримані за цільовою науково-технічною програмою НАН України «Дослідження і розробки з проблем підвищення обороноздатності і безпеки держави», та понад 100 перспективних проектів, які установи Академії можуть – за наявності фінансової підтримки – реалізувати в інтересах оборони і безпеки держави.   В рамках даного заходу вчені мали можливість ознайомити представників  Міністерства оборони України та підприємств оборонно-промислового комплексу з власними новітніми науково-технічними розробками й технологіями.

  

ІПШІ представив декілька інноваційних розробок, у тому числі й науково-технічну розробку «Інтелектуальний шолом для корекції психофізіологічного стану людини в екстремальних умовах» та демо-версію інтелектуальної інформаційної технології  «Інтелектуальна технологія відеоспостереження спеціального призначення», які викликали велику зацікавленість  науковців, представників комерційних структур та промислових підприємств. У процесі дискусій та спілкування встановлені нові контакти та налагоджені можливості для подальшого співробітництва та впровадження наукових розробок у виробництво.

За результатами активної участі отримано відповідні дипломи учасника даних заходів.

 

Категорія: