І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Вчені у напрямку штучного інтелекту і відомі спортсмени об'єднали свої зусилля на науковій конференції

Штучний інтелект та спорт - друзі!

Творці штучного інтелекту і відомі спортсмени об’єднались на науковій конференції «Dubai. Artificial Intelligence in Sports» (DAIS), що відбулася в місті Дубай. На запрошення Еміра Дубай, Прем’єр-міністра і Віце-президента Об’єднаних Арабських Еміратів Шейха Мохаммеда бін Рашид Аль-Мактум на конференції Україну представляли відомі науковці й спортсмени, зокрема чотириразова чемпіонка Олімпійських ігор, Герой України Яна Клочкова; Заслужений робітник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України, Заслужений майстер спорту, Керівник спортивного клубу «Барс» Володимир Коржак; науковій напрям «штучний інтелект» представляв директор інституту проблем штучного інтелекту МОН і НАН України, член-кореспондент НАН України, професор Анатолій Шевченко.

Анатолій Шевченко у своїй науковій доповіді «Підготовка спортсменів високої кваліфікації за допомогою штучного інтелекту» представив, для впровадження у спорт, функціональну схему, що створена в Інституті проблем штучного інтелекту: «Штучна особистість зі штучним інтелектом». Для спілкування з людиною штучна особистість повинна мати штучні органи відчуття на зразок людських (зір, слух, мову, дотик, смак) та штучні властивості (свідомість, совість, право на помилку, страх за своє існування «життя», систему самозбереження тощо). Деякі ці системи вже фізично реалізовано. Приємно зазначити, що сплату за участь у конференції (переліт до Дубая, 5-зірковий готель, харчування, транспорт, обладнання й стенди) здійснив Емір Дубая, Шейх Мохаммад_бін Рашид Аль-Макмум.

Зараз розглядаються пропозиції, щодо продовження співпраці у спортивній і науковій сфері Українських та спортивних тренерів ОАЕ, спортсменів та науковців.

--
Модератор сайту Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, м.н.с. Микита Клименко

 

Категорія: