І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Команда Інституту проблем штучного інтелекту МОН і НАН України взяла участь у фіналі Конкурсу стартапів в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій

В рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій, який тривав в Міністерстві освіти і науки України, впродовж 15-16 травня 2018 року, проводився фінал Конкурсу стартапів.

Загалом на участь у конкурсі було подано 240 заявок, з яких найбільше від вишів – 165. До півфіналу відібрали 40 проектів, а в фінал – 20.

Фінал змагань пройшов 16 травня 2018 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки України. Найкращі стартапи визначали в двох номінаціях: «Економічно спрямовані інновації» та «Соціально спрямовані інновації».

Команда Інституту проблем штучного інтелекту МОН і НАН України представляла проект у розділі «Соціально спрямовані інновації», який ввійшов до фінальної 10-ки проектів відповідного напряму.

 

 

Цей захід проходив у формі демонстрації проекту у демо-зоні нон-стоп та представлення проекту командою перед учасниками і жюрі у форматі пітча.

Проект «Інтелектуальний шолом для психофізіологічної корекції» отримав Диплом фіналіста, який уручала  Генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН України Дар’я Чайка.

Партнер фестивалю «Центр Інновацій «Сходи в майбутнє» (спонсор фармацевтична компанія «ЮРІЯ-ФАРМ») започаткував 3 призи за найцікавіші проекти. Голова «Сходів в майбутнє» та Член жюрі Конкурсу стартап-проектів Ігор Найда присудив приз за найбільш цікаву розробку «Інтелектуальний шолом для психофізіологічної корекції».

Один з інформаційних партнерів Фестивалю – Міжнародний виставковий центр. Започаткував 3 дипломи «ЗА КРАЩУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ РОБОТИ» та безкоштовну участь у виставці Innovation market. Диплом та безкоштовну участь отримав проект ІПШІ «Інтелектуальний шолом для психофізіологічної корекції».

 

Категорія: