І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

ІПШІ прийняв участь у IX Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»

25-27 квітня 2018 р., Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», м. Київ

Інститут проблем штучного інтелекту МОН і НАН України брав участь у IX Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», в презентації інноваційних розробок  у Міжнародній виставці охорони здоров’я «MEDICAEXPO». 

Інтелектуальний шолом для корекції психофізіологічного стану людини в екстремальних умовах, що призначений психофізіологічна реабілітація людини в екстремальних умовах із застосуванням комплексу методів; масаж із застосуванням інноваційних методик та зворотнім зв’язком контролю психофізіологічного стану. Інтелектуальна технологія відеоспостереження спеціального призначення, що також демонструвалася для відвідувачів виставки, має основне призначення в реалізації алгоритмів захваті, та відслідковування  об’єктів цікавості.
Обидві розробки викликали велике зацікавлення багаточисленних відвідувачів виставкових заходів та медичного форуму. 

Біля 50 відвідувачів виставки здійснили апробацію діючого дослідного зразка та зробили відгуки, пропозиції щодо подальшого розвитку  науково-технічних розробок. Встановлені нові зв’язки з лікарями-неврологами та спеціалістами в галузях з екстремальними умовами праці, що спрямовані на подальші спільні дії та розвиток взаємовідносин. 

 

 

Категорія: