І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

IІІ-й Міжнародний форум «INNOVATION MARKET»

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр.-т, 15), відбувся IІІ-й Міжнародний форум «INNOVATION MARKET».

Форум проводився згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”. Форум організований за підтримки  Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, НАН України, Міністерства освіти і науки України.

​​

Мета Форуму – демонстрація українських та закордонних інновацій для пошуку шляхів їх впровадження, залучення інвестицій в інноваційні проекти у всіх сферах економіки України, надання допомоги в пошуку грантів, програм підтримки та реалізації інноваційних рішень, ініціація необхідних змін до законодавства.

Innovation Market відбувається вже втретє і є майданчиком для обговорення інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті та науці, екології, енергетиці, фінансах, торгівлі тощо.

На виставковій зоні Іnnovation Market продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки в найактуальніших сферах науки. В рамках форуму проведено Конференції, діяли Startup – аллея та демо-зона, де були представлені проекти та експозиції ЗВО, Малої академії наук України, НАНУ, комерційних підприємств та наукових установ.

Заклади вищої освіти та наукові установи представили свої розробки цільовій аудиторії споживачів, і представникам державних органів, зокрема, посольств іноземних країн, торгово-промислових палат, асоціацій, інвестиційних та фінансових установ України, а також ознайомитися з механізмами залучення грантових коштів та особливостями доступу до фондового фінансування інноваційних підприємств, дізнатися про шляхи комерціалізації власних розробок,  та у конкурсі Startup-проектів.

Форум був розділений на декілька секцій – екологія, енергетика, фінанси, інтелектуальна власність, освіта. Кожна секція включала в себе конференції, виставки та тематичні семінари.

​​

Окремий день Форуму був присвячений розвитку стартапів. В його рамках пройшов конкурс стартапів, в якому прийняла участь й команда ІПШІ з стартапом «Інтелектуальний шолом для психофізіологічної корекції». 

Експозиція Інституту представлена була на двох локаціях – в загальній експозиції НАН України та на Стартап-алеї. Розробки вчених ІПШІ  виявили велику зацікавленість інвесторів з Ізраілю, Литви, Саудівської Аравії, представників вітчизняного бізнесу.

​​

 

Теги:: 
Категорія: