І

н

с

т

и

т

у

т

п

р

о

б

л

е

м

ш

т

у

ч

н

о

г

о

і

н

т

е

л

е

к

т

у

Головне меню

Лекція – зустріч з екс - віце-президентом компанії Motorola, головою громадської організації Spiritual Outreach Worldwide Керолом Бейлі

16 вересня 2016 року в Інституті проблем штучного інтелекту відбулася зустріч колективу з відомим менеджером, екс - віце-президентом  компанії Motorola, на даний час Головою громадської організації Spiritual Outreach Worldwide Керолом Бейлі (США).

                                                               

Керол Бейлі ще з 1990-х років ділиться в Україні  своїм баченням цінностей у бізнесі, зокрема християнських.      

У кожній своїй лекції Керол наголошує на важливості та пріоритетності духовних та гуманістичних цінностей над усіма іншими та розповідає про те, як досягти успіху.  Біблійні «любити Бога всім своїм серцем» і «любити інших, як самого себе» – складові його життєвої філософії, якою він щиро ділиться, особливо з молоддю.  Бо на даний час перед науковцями постають не тільки складні завдання щодо виконання поставлених завдань а й багато біоетичних питань, що знаходяться на межі етики та науки – про вплив майбутніх розробок на людину та суспільство, взаємодію їх з людством.

Керол Бейлі окремо звернувся до молодих науковців, поділився з ними  власним self-made-досвідом, бо справжній успіх вбачає в тому, щоб «зробити світ найкращим місцем  саме тому, що Ви, особливий, як кожна людина,  живете в ньому».

                                               

Під час зустрічі відбулося обговорення монографії члена – кореспондента НАН України, професора А.І. Шевченка «Бог», що вийшла з друку та носить новаторське бачення на багато питань походження біосфери, сучасну релігієзнавчу картину світу, нові інтерпретації релігійних першоджерел.

Керол Бейлі не перший раз завітав з візитом до колективу ІПШІ, і кожна така зустріч збагачує членів колективу новими думками, рефлексіями, осмисленнями та надає наснаги до майбутніх наукових проектів. Досягнуті домовленості щодо продовження співпраці, спільної участі у інноваційних розробках, стартапах та грантових проектах.  

                                               

Категорія: