Керівництво

Керівництво

 
Шевченко Анатолій Іванович

Шевченко Анатолій Іванович

Засновник і керівник Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України

Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, доктор богослов'я, професор, повний кавалер ордена «За заслуги» (Україна)

Детальніше...

   
Андре Самберг

Самберг Андре

Заступник директора з наукової роботи та міжнародної діяльності

Освіта: д.т.н. (космічна техніка та дистанційне зондування землі), доктор філософії (цивільний захист), професор (h-index 7, i10-index 6).

Досвід: керівник проекту Світового Банку та керівник декількох проектів рамкових програм FP4-FP7 та «Горизонт 2020», експерт і член відбіркового комітету Європейської Комісії з оцінки та відбору для фінансування в галузі безпеки у програмі «Горизонт 2020». Співробітництво: почесний член Інституту цивільного захисту та управління надзвичайними ситуаціями Лондонського університету у Великобританії, повний член IEEE, SPIE, ISPRS, EIDO, ECSO, AFCEA, TIEMS, тричі обирався президентом клубу Rotary International (PHF+2). Відзнаки: ветеран-миротворець ООН, нагороди від 4-х держав, нагороди від міжнародних організацій, а також 5-кратний чемпіон країни та володар 6 срібних медалей з легкої атлетики.

Перелік публікацій          Перелік коференцій

   
Фетісов Валентин Іванович

Фетісов Валентин Іванович

Заступник директора з загальних питань

Кандидат педагогічних наук, професор, майстер спорту міжнародного класу СРСР, заслужений тренер України, чемпіон світу з вільної боротьби

   
 

Єрошенко Тетяна Вікторівна

Вчений секретар

Кандидат філософських наук